Ziyaretçi Yorumları
Şu an içerde eşim implant yaptırmakta ve ben dışarıda beklemekteyim. Doktorlar ve yardımcıları çok iyiler ve güleryüzlüler. Hastane temiz ve kolay bulunabilecek yerde. Biz yurtdışında yaşıyoruz. Ülkemizde herşey çok iyi gelişmeye başladığını görüyoruz neden dedik burada yaptırmayalım hem de fiyatları çok uygun, ayrıca çok ilgileniyorlar hatta yemek bile ikram etmek istediler. Ben burada bütün çalışanlara teşekkür ederim. Ülkemizi çok seviyoruz ve hiç bir ülkeye değişmeyiz. Kendimizi Türk Hekimlerine emanet ettik ve herşey için tekrar tekrar Teşekkür ederim.
Çiğdem ÖZTÜRK
Çok değerli Uzdent çalışanları, Öncelikle güleryüzlü ve hoş görünümüzden dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkür ederiz. Başta İbrahim Macit Beyefendi ve personeli implant için geldiğimizde hiçbir yerde görmediğimiz ilgiyi göstermenizden dolayı size minnettarız, Ayrıca; Güler Ürküt, Kübra Aynalı, Yağmur Boğazköy'e teşekkürlerimizi sunarız. Hayırlı işler. Tüm eş ve dostlarımıza tavsiye edeceğimizden emin olunuz, Allah'a emanet olunuz.
Gülseren ÖZKOL
Önce dişimi kanal tedavi yaptırmaya korkmuştum ama insanın korkuyu yenmesi gerektiğini öğrendim. Benim en sevdiğim doktor, Derya Kütük. Ben her zaman onu seçeceğim.
Öykü ÜRKÜT
Çok saygıdeğer hocam, başta İlhan Bey olmak üzere tüm ekibe teşekkür ve saygılarımı sunuyorum. Diğer doktorların elleyemeyiz dediği dişten İbrahim Bey beni kurtardı. Ellerine sağlık hocamın. Allah'a emanet olun.
Fatih DURAN
Sevgili İbrahim Macit ve güleryüzlü ekibine emeklerinden dolayı çok teşekkür ederim. Çocukluğumdan beri bitmek bilmeyen diş hastalıklarım Uzdent ve İbrahim Macit sayesinde son buldu. İmplant konusunda çok tedirgindim ama daha muayene sırasında bile ne kadar emin ellerdeyim farkettim. Artık dişlerimi gizlemeden gülebiliyorum. Tekrar teşekkür ederim.
Özlem YILMAZ
Uzdent Hastanesi'nde dolgu, kanal tedavisi, diş çekimi, diş taşı temizliği, kaplama gibi tüm tedavileri yaptırmış bir hasta olarak tüm memnuniyetimi dile getirmek isterim. Her departmandaki personelin işini özenle yaptığını söyleyebilirim. Eş, dost, akrabama tavsiye edebileceğim, hekim, temizlik ve iş kalitesiyle güzel bir hizmet alacağımız hastane...
Ayşe YILMAZ
Değerli Uzdent Ailesi; Kapıdan içeri adımımı atmamdan çıkışıma kadar benile ilgilenen her bireye her personele ve departmana teşekkürü borç bilirim. Başta Uzman Doktorumuz Sn. İbrahim Macit ve muhteşem güleryüzlü ekibine çok teşekkür ederim. Ayrıca Doktor Nur Eğin Macit hocam ve asistanına da teşekkür ederim. Tam bir aile ortamı olduğu ender görülen hastanelerden bir tanesi. Beni bu hastaneye getiren annemindde çok memnun kaldığını belirtmek isterim. Kalitenin adresi Uzdent.
Burak SEZER
Kayseri'nin nadide kuruluşlarından. İmplant konusunda uzman bir hastane.
Merve Karagöz
İmplant uzmanı bir hastane başarılar dilerim.
Yavuz Selim Er
İmplant ve Ortodonti doktorlarını tavsiye ediyorum.
Mustafa Asım Karacalar
© ÖZEL UZDENT AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ 2015 - 2017 Tüm hakları saklıdır.
web tasarım MEDYATÖR